Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2021, 23:56   #476
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
- Skoro siostra tak grzecznie prosi. - Eberhard mimo całego zmęczenia i paskudnego już nastroju docenił drobny gest Franceski
- Nie wierzę, by wampirzyca miała przetrwać gdy trafi do tutejszej siedziby Inkwizycji. Za dużo sił w koło nas... Również siostrze Annie się coś wspomniało o zasiewaniu zła w moim sercu i potrzebie zniszczenia. Mierze się z ciemnością i badam ją od dawna. Tego typu zdanie to wyraz ignorancji. Siostra Anna zapomniała chyba, że sama jest na początku drogi w porównaniu z moją skromną osobą. - Eberhard wspomniał o różnicy autorytetu i doświadczenia. Jego książki czytali Inkwizytorzy by się uczyć tymczasem siostra Anna była właściwie kim? - Starałem się być miły i kurtuazyjny. Siostrze Annie zapewne ze zmęczenia chyba jednak się coś pomyliło gdy próbowała wydawać mi rozkazy. Stąd po wysłuchaniu jej słów stwierdziłem, że ostatnie czego nam trzeba to podział na oczach Cienia - spojrzał wymownie na Katedrę -Zamierzam jednak zabrać stąd mojego więźnia. By posłużył moim braciom w zdobyciu bezcennej wiedzy. Triglav przyzwał do ciała tej dziewczyny demona tylko on ma dostateczną moc. Więc i on pewnie ją przemienił. Potomek tak potężnego wampira to bezcenne źródło informacji. - Eberhard wyjaśniał powoli co myśli.
 
Icarius jest offline