Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2021, 12:32   #478
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
- Młoda damo. Czas sobie kilka rzeczy wyjaśnić. Nie jest to jednak odpowiednie miejsce. Czego być może z braku doświadczenia nie dostrzegasz. - spojrzał wymownie na katedrę i pokręcił zawiedziony głową.
- Wyznaczono cię zapewne na dowódcę tej placówki byś nabrała doświadczenia. To miała być proste zadanie, niestety już dawno cię przerosło. Zwołuje zatem Konklawe za dnia i wyjaśnijmy sobie wątpliwości. - Eberhad chyba miał już dość zachowania Anny. - Zamierzam oczywiście również wysłać listy. Powołam się przy tym na cały swój autorytet i wiedzę. Wypisze wszystkie twoje zaniedbania a lista twoich uchybień jest długa. Odpowiadasz za tak wiele śmierci... - Eberhad był pełen goryczy i żalu mówił jednak szczerze. - Sugeruję więc Konklawe w świetle dnia. Dodam też, że nie masz nade mną żadnej władzy. Nie możesz mi nic zrobić łączne z wypędzeniem z miasta. Zresztą po to zwołałem konklawe byśmy pochylili się nad twoją osobą. Żałuję, że nie byłaś taka zdecydowana gdy należało a jesteś gdy nie należy. - Eberhard pomyślał, że Anna jest silna wobec słabych a słaba wobec silnych. Chyba się jednak pomyliła w ocenie możliwości jego osoby. Może Reznov by jeszcze żył.- najwyraźniej Eberhad uważał, że Anna odpowiada w jakiś sposób za śmierć Czerwonego brata. - Mój wiezień którego osobiście pojmałem natomiast nie leży już w twojej władzy. Zatrzymałem go i przekażę w odpowiednie ręce. Tu niestety nie jest bezpieczny również ze względu na twoją osobę a jest potrzebny mojemu Zakonowi żywy. Zostanie skierowany gdzie należy... Jeśli przekroczysz i tę linię próbując go siłą odebrać. Cóż zapewniam, że nie pozostanie to bez zdecydowanej i natychmiastowej odpowiedzi. Mogłem długo pozostawać cierpliwy. Doradzać, obserwować i pozwalać ci się wykazać. Nadszedł jednak czas byś się obudziła albo została odsunięta. - Eberhard był zdecydowany w tym co mówił i wszystko co powiedziała Anna nie tylko nie zrobiło na nim wrażenia a pchnęło go do interwencji.
 
Icarius jest offline