Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2021, 13:01   #566
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Artur się zastanowił się chwilę nad następnymi słowami które wstukał w tablet

Cytat:
A co będziemy mieli z tego jeżeli Panu powiem moje domysły Panie Carlos ? Czy FBI osłoni nam tyłki przed Orbital Air ? Mam kilka koncepcji gdzie mogą być te dane ale potrzeba by było umowy o współprace i gwarancji. Nie możecie powiedzieć o mnie że nie jestem chętny do współpracy ale chciałbym przeżyć i nie trafić do więzienia mam niepełnosprawnego brata któremu potrzebuje pomóc. Jak sądzicie chłopaki lepsi oni czy Orbital ?
Najbardziej liczył na Vadima który dobrze sobie radził w tego typu sytuacjach - AAAA!- Krzyknął jakby nagle o czymś sobie przypomniał:

Cytat:
Czy coś jeszcze udało się wam odzyskać oprócz banku danych ? Ci ludzie z Czarnego Szwadronu zabrali mi moją walizkę z narzędziami wszystko legalnie kupione i potrzebne do pracy
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 16-04-2021 o 15:03.
Brilchan jest offline