Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2021, 12:13   #356
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
no ja mam niestety arke scenek, moim zdaniem zamkniętą, wiec na silę nie trzeba jak coś do tego jasne plany na wieczor, tą "orgie " bym pomineła bomi sie nie chce tego rozpisywac
- No zobaczymy jak to będzie.




Cytat:
Postawię 100 stówkę na Egona przy założeniu, że te minimum 50% da się na nim zarobić jak chłopak tak się podrasuje, że stawki są niższe to wtedy dam tę 100 na Kornasa zamiast Egona
- Czyli jak rozumiem 100 PZ na Kornasa i 100 PZ na Egona.



Cytat:
Wrzucone. Wybaczcie opóźnienie.
- Szpoko, Fajno, że udało się skończyć i wrzucić



Cytat:
Ja co do zakładów wpierw się wstrzymam. Ver będzie chciała dowiedzieć się kim będzie przeciwnik Kornasa a następnie spróbować nieco zachachmęcić
- Versana się dowie to co powyżej rozpisałem o tych zakładach. Nie będzie miała dostępu do innych zawodników przed walkami. Jak nic nie zadeklarujesz tzn. że Versana nie robi zakładów.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online