Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2021, 19:22   #2089
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Aiko chciałbym podziękować Ci, za wspólną grę przez ostatnie trzy lata i dziewięć miesięcy. Swoją grą wnosiłaś wiele do sesji. Wiele razy Anna stanowiła dla mnie wyzwanie zarówno pod kątem wątków dla niej przygotowanych jak i decyzji przez nią podejmowanych i wpływających na świat.

Dziękuję.

Zawsze jest tak, że czasem jest lepiej, czasem gorzej. Jednak każdy z nas czerpie z gry przede wszystkim przyjemność. Robimy to w naszym czasie wolnym od innych zajęć, więc rozumiem, że w momencie w którym zaczęłaś myśleć o sesji jako o nieprzyjemnym obowiązku to wolałaś zrezygnować. Masz moje pełne poparcie w swojej decyzji. Wiem, że się jeszcze spotkamy w jakiejś innej sesji.

Co do reszty: na razie gramy tak, jakby nic się nie zmieniło. Annę jakiś czas poprowadzę ja. Później pomyślę jak to rozwiązać.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline