Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2021, 21:06   #135
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację

- Ojcze - Bladin zwrócił się do Grunnera - istnieje szansa, że w Karak Moran znajduje się nieznana wersja proroctwa Goteleiba. Tak przynajmniej twiedzi brat Albertus, sędziwy kapłan Sigmara. Tutaj - Gladenson rozłożył ręce - nie potrafię znaleźć dalszych wskazówek co do tego, co mam robić i dokąd się udać. Po tym co widziałem w Nuln i po tym, co słyszałem tutaj... wydaje mi się słusznym, udać w Szare Góry. A jeżeli spotkam tam Grobi... myślę, że to spotkanie miłym będzie naszemu Panu. Jeżeli więcej poradzić mi nic nie możesz, to proszę cię o błogosławieństwo na drogę - zakończył.

* * *

Bladin zastanawiał się, czy nie odwiedzić handlarza informacjami. Ale po chwili doszedł do wniosku, że nie ma mu nic nowego do przekazania. Postanowił więc pierwej odwiedzić antykwariusza i zapytać o zaginiony Karak. Dopiero potem pójdzie do Nochala. Może ten coś ma dla niego i nie będzie wymagał nowych informacji? Przecież nie będzie opowiadał o drugim proroctwie Goteleiba czy Karak Moran. To nie ten rodzaj informacji, który by się komuś przydał w Altdofrie...
 

Ostatnio edytowane przez Gladin : 01-05-2021 o 17:10.
Gladin jest offline