Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2021, 12:51   #279
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
Maszynownia Gwiazdy Tabadanu

Astropatką cały czas targał niepokój. Choć towarzyszyła Ramirezowi jej wzrok cały czas uciekał w kierunku, w którym odczuła spaczenie. Czy myliła się? Wątpiła. Nawet na Błysku odczuła tą manifestacje chaosu, a teraz… teraz byli tak blisko. Posłała spojrzenie dowodzącemu techkapłanowi i przymknęła oczy. Swymi myślami spróbowała odnaleźć Absolvusa i Saniela. Zwróciła się do nich licząc na to, że nawet gdy kapłan ja odrzuci, to podlegający jej astropata wysłucha.

- Wyczuwam spaczenie w okolicy napędu Osnowy. Uważajcie. Będę je obserwować dalej. - Zerwała kontakt i wzięła spokojny oddech w kombinezonie. Jej okryta rękawicą dłoń spoczęła na ramieniu pancerzu Ramireza.

- Czy… czy zawiadomiłbyś o tym spaczeniu Garlika? Jest zbyt daleko bym mogła się z nim swobodnie połączyć myślami… a… według mnie powinien wiedzieć o manifestacji chaosu na tym statku. - Przez przesłonę swego kasku spoglądała na opancerzonego techkapłana. - Ja… spojrzę tam jeszcze raz… na wypadek gdyby to.. To coś się przemieszczało.

Po tych słowach zamknęła powieki by znów udać się na mentalne poszukiwania towarzyszącego im spaczenia.
 
Aiko jest offline