Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2021, 20:15   #534
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 23 - 2051.03.07; wt; ranek

Oki, to mój post jest :> Termin na wrzucenie postów do północy w pt. 04.30. Czyli prawie 2 tyg na wrzucenie posta. No ale jak się byście wyrobili szybciej to bym się nie pogniewał. :>


Stan BG:

Rita 7,5/9 s.ranny (-1/-2); rany -2
James 7,5/9 s.ranny (-1/-2); rany -2
Roxi 9/9 s.zdrowy (0/0);




@PD




- James 10 PD za radość z życia i czystej pościeli

- James 20 PD za światotworzenie z Blaszanym Fortem

- James 5 PD za sprawne ogarnięcie zakupów

- Rita 10 PD za radość z życia i kolorowego śniadania

- Rita 10 PD za sprawne ogarnięcie zakupów

- Roxy 10 PD za zajęcię się Sammy

- Roxy 10 PD za sprawne załatwienie sprawy z fotką

- Roxy 10 PD za sprawne ogarnięcie zakupów





Aktualne PD

Rita 416 + 20 = 436 PD

James 165 + 35 = 200 PD

Roxie 60 + 30 = 90 PD



@Wszyscy


- Oki to pi x oko minęłanocka i zrobił się poranek dnia następnego. Tym razem obyło się bez żadnych niespodzianek.



- Był ranek więc i testy na gojenie się ran. Tym razem oba nieudane więc progresu zauważalnego nie było. Ale Roxy udał się test leczenia ran co pozwoliło na zaleczenie 1+1 rany. Czyli Rita i James mają obecnie po 7/9 ran. Czyli są już prawie zdrowi. Rzuty macie doklejone na dole mojego posta. Na zalepienie tych ran poszło Roxy 2 bandaże i 2 gazy (zostaje: bandaż x15; gaza x14).

- Poszły też z rana leki na Choroby. Rita 22>21; James 2>1, Roxy 61>60. Z lekami James'a to jak Roxy wróciła tak późno to już raczej nie bardzo miała jak przekazać leki. Więc może to zrobić kolejnego dnia.


- I poza tym co cała trójka spotyka się przy śniadaniu serwowanym przez Jenny gdy przyjeżdża Black Jack. No i jest ciekaw o co dokładnie chodzi z tymi wydarzeniami na kortach. I co z mapą.


- W tej turze chciałbym wiedzieć co/jak BG mówią Black Jackowi. No a poza tym początkiem dnia bym był skłonny przewinąć akcję o dzień czy nawet dwa i chciałbym wiedzieć co w tym czasie zamierzają porabiać BG.



---


- I na razie to tyle z mojej strony. Jak coś niejasne no to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline