Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2007, 17:23   #110
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Obce przeczytałem Twój post i stwierdzam, że jesteś bardzo agresywna, jeśli dojdzie do spotkania Keiko i Manji to będę się musiał nieźle postarac aby nie oberwac strzałą. Swoją drogą to trzymam za ciebie kciuki. Ciekawi mnie w jakich okolicznościach i czy się nasze postacie spotkają. Ciekawi mnie również jak Fukurou zareaguje na Twoją postac i jak bardzo silne będziecie miec przymierze przeciwko Skorpionowi...Też interesuje mnie bardzo jak się zachowacie będąc szantażowanymi no i co ja bym zrobił będąc w takiej sytuacji. Oczywiście wszystko powyższe to tylko niegroźne przemyślenia.
Zmartwię cie Skorpionie...Myslę że Fukurou i Keiko bez problemu się dogadają, mają bowiem parę wspólnych punktów, czyniacych z nich naturalnych sojuszników. Swoją drogą, jestem ciekaw miny Manjiego, gdy zorientuje się, że jest tylko pionkiem w grze Go jaką Smok prowadzi . Skorpiony nie mają bowiem monopolu na knucie i szczerość
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline