Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2021, 16:07   #29
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
Gustav kiwnął głową twierdząco.

-Opactwo Słusznego Gniewu w Erbshauen – wymamrotał resztkami pozostałych mu sił.

-Splądrowane, zniszczone, kapłani wymordowani... – Cedził przez zaciśnięte z bólu usta.

-To ich sprawka. Obłowili się. – Dodał.

-Za uratowanie mi życia, jestem Twoim dłużnikiem. To sprawa honorowa i dług swój spłacę. Jeśli pomożesz mi zemścić się na tej bandzie, która mnie tak potratowała, to zostanę wspólnikiem, świadkiem i kimkolwiek zechcesz. – Na twarzy Gustawa rysował się grymas bólu. Połamane żebra bolały przy każdym wdechu i wypowiedzianym słowie.

-Nie chcę za to złamanego grosza. Skarb, czy nagrodę zatrzymaj w całości. – odparł już półszeptem, z trudem łapiąc oddech. -Potraktuj to jako prezent, na początek naszej owocnej przyjaźni… Zwą mnie Gustav von Esk… – dodał i opadł z sił.
 
Mortarel jest offline