Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2021, 09:21   #317
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Agnis wzruszył ramionami - Nie wiem, myślałem, że po prostu będę napierdalać moim promieniem dopóki się nie rozpadnie, ale skoro mówisz, że to za mało to zwrócę się o pomoc do siły wyższej, której służę. - Przez chwilę miał ochotę grozić Lordowi, że go zabije, jeżeli spróbuje skrzywdzić jego patronkę, ale po chwili, uświadomił sobie, jaka bezsensowna to byłaby groźba, bo jego potężna dżani nie musi się już bać magów.

Oczyścił gardło złożył ręce jak do modlitwy i głośno powiedział:

- O najpotężniejsza, najpiękniejsza, Moja Pani oraz Mistrzyni! Odnalazłem potężną duszę, której odnalezienie mi nakazałaś! Jednakże ja i inni tu zebrani jesteśmy za słabi aby dokończyć zadanie i uwolnić ją z okowów filakterium o przewspaniała błagam o twoje przewodnictwo w tej sprawie - Na jego twarzy odmalowała się miłość przechodząca w uwielbienie graniczące z fanatyzmem.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 22-04-2021 o 09:42.
Brilchan jest offline