Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2021, 10:30   #219
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Katherina postąpiła krok do przodu. Stanęła wyprostowana niczym struna przed Anną. Nadal nie mogła się przyzywczaić do samego wspomnienia. Była przecież podobnego wzrostu z Anną, podczas gdy zajmując miejsce Valerisua spoglądała na nią z góry.

- Anno, klęknij i ogłoś zwycięzcę tej konkurencji. I pamiętaj, że dostępując zaszczytu dołączenia do naszego klanu nigdy żaden śmiertelnik nie oprze się twemu głosowi.

Gdy Catherina przemówiął jej głos był zupełnie zmieniony. Była w nim jakaś moc. Brzmiał niczym dzwon i odbijał się echem od wszystkich ścian.

Anna jednak stała hardo mierząc się wzrokiem z Catheriną. Stała… może nawet dwie sekundy. Upadła na kolana i ucałowała dłoń Valeriusa.

- Tak panie, tyś jest zwycięzcą.

Nie spowodowało to entuzjastycznej reakcji przedstawicieli pozostałych klanów. Przeciwnicy Heroldów Słońca zaczęłi się miedzy sobą dogadywać.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline