Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2021, 10:37   #881
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
W sprawie krwi... tak, rozliczam Was z Waszej krwi i Waszą krwią napędzam dyscypliny.

Jednak użycie w tak krótkim czasie tylu dyscyplin musi znajdować jakieś odbicie w postaci Valeriusa... której jesteście pasażerami póki co.

Cath miała sukces zapewniony przez jej bestię, stąd ten nieludzko brzmiący głos. W sumie zebraliście 5 sukcesów więcej, niż druga osoba w tej konkurencji. Brawo wy.

Chciałem puścić od razu test strzelectwa, ale może chcecie coś zrobić przed samym testem?

Aktualne wyniki to:
Valerius 9 punktów,
Cardoza 7
Nafeesa 5
Moorehampton 3

Ten rozkład punktów oznacza, że jeśli w kolejnej konkurencji wygra Cardoza, a Valerius będzie najgorszy, to Wam się nie uda.

W każdym innym wypadku Valerius wygrywa.
Dajcie znać, czy coś robicie w przerwie, czy mogę doedytować posta.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline