Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2021, 11:53   #1503
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 95 - 1940.VI.03; pn; ranek; Clermont - Ferrand

- No to mój post krótki ale jest :> Co do terminu na tą turę to do północy w sb 04.30. Czyli ponad tydzień na zmajstrowanie posta :>


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; 0; s.zdrowy; 0 zmęczenie (2 autosuk)

ag Franciszek Adamski 10/10; 0; s.zdrowy; 0 zmęczenie (1 autosuk)



@Wszyscy



- Mam dla Was smutną wiadomość. Vi zdecydowała się zrezygnować z dalszego udziału w sesji. Więc w tym miejscu chciałbym jej podziękować za zmajstrowanie ciekawej postaci i dotychczasowy udział w grze. Na pewno jej nietuzinkowa postać zostawiła barwny ślad w tej sesji. No i mam nadzieję, że jeszcze zdarzy nam się grać gdzieś, kiedyś razem


- A co do spraw bardziej rutynowych. Przewinąłem o ok pół dnia czyli jak uczelnie i urzedy kończą dzień pracy. Było dość spokojnie i koniec końców para agentów nie miała kłopotów aby dotrzeć do mieszkania Joliotów w jednej z kamienic. Pytanie na tą turę to co i jak rozmawiają z małżeństwem uczonych.



---


- I chyba tyle z mojej strony na tą turę Jak coś niejasne to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline