Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2021, 11:29   #102
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Exclamation

Cytat:
Napisał Lynx Lynx Zobacz post
Ktoś jeszcze nie może odczytać wiadomości od MG?
Coś się popsuło. Generalnie chodziło o to, że nastąpiła zmiana mojego adresu gmail pod który podpięte są google documents. Znajdziecie go na liście udostępniania.

Ten adres wysyła Wam też zaproszenia na Hangouts. Pamiętajcie, że aby odpowiedzieć na zapro na HO, musicie wejść w "Więcej" (trzy kropki z lewej strony ekranu na kompie stacjonarnym) i tam są "Zaproszenia".

Przekleję tutaj też to, co napisałem w edycji na stronie wcześniej. Żeby dotarło do wszystkich, bo to bardzo ważne:

" Poszło szybko, następny post w temacie. Termin kolejki... byłoby fajnie, jakbyście odpisali krótko a konkretnie w terminie jak najszybszym. Żelazny termin to tydzień, do piątku 30.05 godz. 10:00 max. Na GMailach powinniście mieć zapisy ze wszystkich mechanostarć gdocowych. Lotniska Vergennes na razie nie będziemy przerabiać.

Mam też dla Was komunikat, który wzbudzi Waszą konsternację. Otóż... będę zmuszony zniknąć na półtora miesiąca, a może nawet dwa. Dlaczego? Otóż mam ostatnie tygodnie studiów podyplomowych. Dużo zaliczeń, dużo pracy, pękaty i trudny egzamin końcowy. A w międzyczasie przeprowadzka międzygraniczna, przekwalifkowanie się do nowej roboty, sprawy urzędowe. Mnóstwo rzeczy do ogarnięcia, bez możliwości pozwolenia sobie na porażkę. Kontakt ze mną przez ten czas będzie... ograniczony.

Nie martwcie się jednak i nie zniechęcajcie. Jeszcze czeka Was jeden duży post z mojej strony, a po "urlopie" wrócę. Nie porzucam swoich sesji i swoich graczy. I przez ten czas nie będziecie się całkiem nudzić, zostawię Wam trochę do pisania. "
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.
Micas jest offline