Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2021, 11:17   #122
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Zliczyłem sobie, ile w sumie k-szóstek muszę rzucić w tej rundzie i wyszło mi trzynaście. Rzuciłem wszystkie naraz, żeby nie generować na spodzie posta zbyt dużego bloku cyfr z Kostnicy, ale zanim to zrobiłem, napisałem w spojlerze, które konkretne kostki co oznaczają w ciągu numerycznym, żeby uniknąć potem pokusy przydzielenia wyników w niesubiektywny sposób. Cytat poniżej.

"Pakiet 13k6 to najpierw kontrola obrażeń zadanych w potencjalnej wymianie ognia (2k6 dla Łasicy, dla Cichego, dla pierwszego i drugiego strzelca z przodu oraz dla tego celującego w Świrka), a potem trzy uniki (pierwszy i drugi strzelec oraz Cichy)."

To kwestia czysto estetyczna, inaczej część z Kostnicy byłaby większa w poście od części stricte pisanej.
 
Ketharian jest offline