Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2021, 14:50   #13
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Chodzi mi o to że jeżeli mam być SMSującym nastolatkiem to muszę wiedzieć który rok żeby dopasować memy i chatspeak jeżeli to jakoś 2010 i na przód to już smartfony i gify jeżeli wczesne 2000 to raczej mordki zapożyczone z chatów BBS i chatspeak.

Po za tym nawiązania do seriali i muzyki :P nie doceniasz roli kultury internetowej (a tak naprawdę to ja mam obsesje :P )

Cytat:
Kiedy gracze lepiej pamiętają lore twojej własnej sesji od ciebie... Faktycznie...
Hahah win masz dużo ruchomych części w tej sesji ja też się we własnych gubiłem :P

Cytat:
To niedająca spokoju, prześladująca opowieść o tym, jak przyjaciółka znika i z każdą kolejną wiadomością jest tylko gorzej. Wątpliwość i niepokój narastają, nie ma niczego, co odnawiałoby nadzieję. Silent Falls to nadmorskie miasteczko, ale równie dobrze mogłoby być wyspą pełną smutku i udręczenia, na której Wasze postacie są odizolowane od reszty świata. W pewnym sensie miejsce nie ma znaczenia. Tak samo jak rok, w którym to wszystko rozgrywa się. Zaginięcie Alice to opowieść ponadczasowa. Liczy się tylko to, że macie telefony oraz potrzebę pisania do siebie nawzajem. Nikt nie chce być sam w chwili takiego kryzysu - na szczęście macie przyjaciół. Myślę, że taka sesja może być z powodzeniem anachroniczna, jak na przykład Seria Niefortunnych Zdarzeń czy Riverdale (wiem, same najlepsze tytuły daję ). Jedna osoba może pisać na maszynie powieść, druga jeździć maluchem, trzecia mieć iPada, czwarta grać na Atari, piąta przemykać motorem elektrycznym. To nie ma znaczenia. Liczy się to, że cały czas macie z sobą łączność (o ile Karta Wskazówka nie powie inaczej). Liczy się to, że Alice wciąż nie ma. Liczy się to, że zniknąć możecie i Wy...
Próbowałem serii niefortunnych zdarzeń (i to zarówno w szkolę podstawowej pod koniec jak i potem jako dorosły) nie wyrobiłem jęczący narrator mnie irytował zamiast śmieszyć. Co do Riverdale tak jak kocham wszystkie seriale CW tak ten mi wyjątkowo nie podszedł ale te nowsze komiksy na których opierali look serialu są bardzo fajne

Co do sesji jak dla mnie Johnny trafi do więzienia bo będzie chciał zatłuc na śmierć kogokolwiek kto skrzywdził jego siostrę (toksyczny maskulinizm tak bardzo) a jeżeli zabili Alicje to już w ogóle :P

Cytat:
Jak dla mnie ten ostatni najlepszy. Ale co ja tam wiem. W tym systemie jestem tylko gloryfikowanym współgraczem, a nie mistrzem gry
Jak dla mnie wszystkie są urocze ale ten pierwszy wydaje mi się śmieszny spróbuj się dostać do klubu z takim babe face
 
Brilchan jest offline