Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2021, 16:01   #19
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
To w takim razie ustawiam internetowy język cybernautow na mniej więcej współczesny. Niech każdy pisze po swojemu, tak jak mu już teraz wygodnie. Ja sam wstawiam memy sprzed 6 lat bo tylko takie znam i nie wiem, jak nastolatki teraz do siebie mówią. Freestyle, nie o to chodzi w sesji

Co do memów, to rację ma zarówno Arthur, jak i Brilchan. Ważne, żeby pamiętać o klimacie sesji. Z drugiej strony nawet jak sytuacja jest poważna, to ktoś może chcieć kogoś rozweselić zdjęciem jakiegoś kotka i podpisem „jak się trzymasz?”. Jeśli to będzie w zgodzie z postacią i jej odgrywaniem. Ze mnie to nie jest specjalista od internetów i na pewno nie jestem na bieżąco tak ogólnie. I postacie nie muszą być. Ale mogą.

Edit: czasy współczesne (gdzieś pomiędzy 2010-2020), bo Wasze postacie z każdego miejsca mają nielimitowany dostęp do wiadomości, a to by raczej nie przeszło w latach, gdy za każdy SMS osobno się płaciło. Jak większość graczy zdecyduje, możemy zbanować obrazki i gify. W zależności od tego jak chcecie.

Edit2: Pamiętajcie też, że Was interesuje tylko czat główny oraz czaty prywatne Waszych postaci z innymi postaciami. Jeżeli ktoś do Was napisze coś niepasującego, to zawsze możecie go jakoś zbyć lub zwrócić mu na to uwagę (jako postać postaci). A jeżeli nawiąże się rozmowa między innymi graczami, która według Was nie pasuje do tematu gry, to na dobrą sprawę nie powinniście nawet o tym wiedzieć, bo nie czytacie prywatnych rozmów innych. Alice jest w centrum historii bezsprzecznie. To ona ma priorytet i jest na myślach wszystkich. Nie znaczy to jednak, że nie można broń Boże ani na moment zboczyć z tematu, jeśli drobny offtop wyjdzie organicznie. Nie powinno prowadzić się długich rozmów o niczym, ale z drugiej strony to również mało wiarygodne, że na przestrzeni dni wszyscy rozmawialiby z sobą tylko i wyłącznie na jeden temat Alice. Jak zawsze, trzeba znaleźć złoty środek i dobry smak.

Edit 3: Chcecie usłyszeć zabawną rzecz? Z powodu bezsenności nie spałem już od 27 godzin xd
to przykład właściwego offtopu - nie dotyczy bezpośrednio Alice, ale wpisuje się w nastrój sesji; swoją drogą faktycznie tyle nie spałem
 

Ostatnio edytowane przez Ombrose : 25-04-2021 o 16:29.
Ombrose jest offline