Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2021, 09:07   #891
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Dzień dobry.
Nowy tydzień. Nowa tura.

Tura 19

Zakończyliście dość specyficzny memoriam. Ile udało Wam się dowiedzieć w trakcie, to Wasze.

Po powrocie do teraźniejszości wracamy do stanu sprzed wspomnienia w kwestiach fizycznych czyli:
  • Wszyscy macie głód na poziomie 1 (nie ma znaczenia ile krwi zużyliście we wspomnieniu)
  • Wszyscy macie pełen stan zdrowia tak jakbyście nie odnieśli żadnych ran (zwłaszcza tych z samopoświęcenia się)
  • Niestety, jeśli ktoś zdecydował się poświęcić siłę woli na przerzuty, to siła woli się nie regeneruje w tym wypadku.

Minęło coś miedzy kilkanaście sekund a kilka minut. Jesteście w innym pomieszczeniu. Królowa siedzi na swym tronie. Wy stoicie. Dookoła są inne wampiry, na ten moment kojarzycie jedynie Cardozę i Scarlet.

Kolejka do przyszłego poniedziałku 3 maja (z opcją wydłużenia ze względu na święto).
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline