Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2021, 19:33   #930
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
- Fajnie, ale szukam czagoś bardziej permanentnego, jakieś coś co można przyczepić do obroży, niż maść, i bardzo wątpie czy ta maść zadziała na promieniowanie jakie potrzebuje, nie sądzę, że jest to ten sam rodzaj promieniowania przed jakim Kiti potrzebuje osłony. - stwierdził biorąc dawkę tak czy inaczej mając w planach udanie się do tych wspomnianych wykopalisk gdzie właśnie dowiedział się, że działa jakieś promieniowanie związane z minerałami.

- NO RACZEJ!!! – krzyknęła.
Instrukcja obsługi maści:
https://www.youtube.com/watch?v=Sd_-rZ5WRK0
- Ale co…? Do not… copy…? W sensie, żeby poczekać, aż wyschnie i nie spłukiwać…!?
‘Jasne, jasne, jasne, najpierw behemoty, węże, a teraz to!!! Trucizny w futrze!!! Pośmiewisko miasta!!! To oczywiste, że robią wszystko, aby ją zniszczyć, pogrążyć, wystawić na pośmiewisko i skupić na niej uwagę wszystkich, żeby w końcu ktoś zaczął coś podejrzewać!!!’

Kiti stała i patrzyła jak Dirith pakuje maść. Popatrzyła na elfy i na maga.
- ŻYWCEM MNIE NIE WEŹMIECIE!!! – krzyknęła i pobiegła biegiem przez miasto.

Elfy spojrzały po sobie. Mag ze zdumieniem westchnął do Diritha:
- Faktycznie nie do końca chyba… ten teges… Dobre jest to, że biegnie w kierunku wykopalisk, a tam się i tak wybierałem…

‘Gdyby ktoś ukradł HellLigh i go ukrył, gdzie by go ukrył!? To oczywiste, w ruinach, ruinach, ruinach!!! Oczywiście, że arcykapłana nie ma w mieście, on o tym wie, on wie wszystko i on poszedł po Hell Light!!! Poszedł zabrać Hell Light!!! Mój Hell light!!! Szybciej, szybciej, szybciej!!!’
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline