Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2021, 14:52   #123
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Moi drodzy, chciałbym ustalić jakiś deadline dla bieżącej kolejki. Czy wystarczy Wam czasu do czwartkowej kolejki, żeby podjąć przynajmniej techniczne decyzje. Dla przypomnienia wypiszę, co mi jest potrzebne dla zamknięcia tej rundy.

Deklaracja, czy Łasica chce po przeładowaniu raz jeszcze strzelić w tej rundzie do swej ofiary;

Deklaracja jak Kanna zamierza zużyć swoje Punkty Akcji w drgiej rundzie na tyłach domostwa (kilka wariantów przedstawiłem w postach powyżej, ale w razie wątpliwości mechanicznych służę podpowiedziami);

Opcjonalne deklaracje Joera i Johna, jeśli ich bohaterowie chcieliby zrobić coś z wysokości perymetru (nic oczywistego nie przychodzi mi do głowy, ale wiem, że gracze potrafią całkowicie zadziwić MG).

W przypadku, gdybym nie dostał do czwartku wieczora deklaracji, przyjmę działanie defensywne z przesunięciem niewykorzystanych PA na asekurację do początku ruchu graczy w następnej kolejce.

Jeśli chodzi o Cichego, strzelę raz jeszcze raz w tej rundzie za 3 PA (premia +1 do celowania).
 
Ketharian jest teraz online