Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2021, 10:24   #29
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
JULIA NORTH do: CHAT GRUPOWY

Namaste! *gasshō*

Heh, wyczuwam w dotychczasowej dyskusji sporo negatywnych wibracji... W każdym razie fajnie, że wróciłeś Charlie! Szkoda tylko, że w takim momencie Ale jeszcze nic nie jest stracone! Sorki, że tak późno piszę, ale byłam na posterunku, dopytać jak idą poszukiwania. No i zeszło mi się z hatha-jogą. Bez tego ciężko byłoby mi się zebrać do kupy... Ale już jestem!
Cytat:
JULIA NORTH do: CHAT GRUPOWY

Dakota ma rację, głowa do góry Barnes, smutasie! Pozytywne myślenie to podstawa! Słyszałeś o prawie przyciągania? Evan dobrze napisał (choć mógłby darować sobie późniejszy sarkazm ), nic jeszcze nie jest przesądzone. Musimy maksymalnie współpracować z policją i robić co się da, by im ułatwić pracę. No i sami jej szukać. Wierzę, że ją znajdziemy. Ona na nas liczy!
Cytat:
JULIA NORTH do: CHAT GRUPOWY

Dziś w nocy śniła mi się, wołała mnie. Była troszkę zagubiona, ale nic jej nie było. Wierzę, że to znak. Ona żyje! A nam nie wolno się poddawać i jesteśmy już tak blisko jej znalezienia! Teraz powinniśmy się skupić i zacząć szukać odpowiedzi. Czuję, że dużo osób o niej myśli, co utrudnia mi szukanie jej emanacji astralu. Ale w końcu ją zlokalizuję, ostatnio wahadełkowałam nad mapą hrabstwa i wyczułam kilka potencjalnie wartych uwagi wibracji. Policjant jednak powiedział mi, że to za słabe poszlaki, więc jak już ogarnę rower, to sama je sprawdzę w wolnym czasie. Zresztą, nie rozumiem ich reakcji. Nigdy nie korzystali z usług jasnowidza?
Cytat:
JULIA NORTH do: CHAT GRUPOWY

W każdym razie najlepiej napiszcie mi, gdzie ostatnio ją widzieliście i co podejrzanego słyszeliście. Musimy to jakoś rozpracować, zebrać do kupy. Może funkcjonariuszom coś umknęło, jakiś istotny detal. Pozornie błaha informacja. Razem możemy dać radę! Duchy nas wspierają.
Cytat:
JULIA NORTH do: JACK BRIARWOOD
To słodkie, znam te nuty. Ale nie mów na drzemiące w nas ukryte moce natury "kokjambo". Jak widzisz, sam prosisz mnie o pomoc. Jednak w chwili próby każdy oczekuje słów mądrości od wiedźm, kobiet wiedzących. W każdym razie w tarocie wyszedł mi Diabeł, Królowa Kielichów i Ósemka Denarów. Co oznacza, chociaż ostatnio jest źle, teraz możemy na siebie liczyć. I dzięki temu odniesiemy spektakularny sukces. Znajdziemy ją, tylko musimy się wspierać!

Wysłano 11:26
 

Ostatnio edytowane przez Alex Tyler : 28-04-2021 o 10:27.
Alex Tyler jest offline