Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2021, 10:39   #31
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jack Briarwood do Chat grupowy

Ale niby jak mamy wspópracować z policją skoro jebana policja nic nie robi! Przyjęli zgłoszenie ale od starego jedzie jak od gorzelni to doszli wo wniosku że Alice schowała się u koleżanki przed ojcem pijakiem.

Dowody ? Jakie dowody ? Kto uwierzy dzieciakowi który ma same pały z historii ?! Pomyślął że chcie się zemścić na chuju!
Cytat:
JACK BRIARWOOD do JULIA NORTH
Czyli wychodzi ci to co chcesz żeby ci wyszło ? OK Ali powiedziałaby żebym był miły... Dzięki za postawienie tarota


Cytat:
JACK BRIARWOOD do EVAN HOLWELL
Aż tak to widać ? Sorry prawie nie spałem tylko mega duży wysiłek fizyczny pozwolił mi usnąć parę godziny ale i tak miałem koszmara gdzie Ali oskarża mnie że jej nie obroniłem przed tym jebanym hisstorykiem ! Nie mogę przestać o tym myśleć czuje się mega giga bezsilny myślałem że może jak ich weźmiemy na łaskę z twoim wózkiem to nas wpuszczą
Sorry to był chujowy pomysł nie chce cie upokażać dobry z ciebie facet po prostu czuje się zdesperowany i chcę coś zrobić dla siory


godzina 11:41
 
Brilchan jest offline