Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2021, 10:47   #33
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
CHARLIE BARNES do: CZAT GRUPOWY

JULIA ❤️
Nie wiem, jak ty to robisz, ale sama twoja obecność mnie uspokaja Może daj kilka lokalizacji Jackowi? Lepiej, żeby spacerował po lesie, niż szedł komuś wpierdolić. Widziałem taki film, Rzeka Tajemnic. Czy jakoś tak. Nie będę spoilerować, ale z niego wyniosłem tyle, że jeśli nie jesteś pewny czyjejś winy, to go nie atakuj
Cytat:
CHARLIE BARNES do: JACK BRIARWOOD

Słuchaj, najważniejsze jest to, że jesteśmy razem i teraz możemy coś zrobić. Szukajmy jej po mieście. Nie ma sensu nikogo zaczepiać, tym bardziej historyka. Nie mamy żadnych dowodów. To, że ma zjebane przekonania, a Alice go słuchała jeszcze nic nie znaczy. Chyba że widziałeś ich razem w dzień jej zaginięcia...
Cytat:
CHARLIE BARNES do: Julia North

❤️❤️❤️ Powiedz mi, jak Ty to robisz, że jesteś taka spokojna. Ale powiedz mi na żywo. Wyskoczymy na lody z Dakotą? Koniec końców jestem też jej winny piątaka xd Czuję, że jak będę samotnie siedział i myślał o Alice, to zwariuje :/
Wysłane: 11:49
 
Ombrose jest offline