Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2021, 10:51   #34
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
JULIA NORTH do: CHAT GRUPOWY

Proste! Przy okazji trochę się uziemię i zregeneruję sobie biopole przez kontakt z Matką Naturą Próbowałaś kiedyś przytulać drzewa? Alice robiła to ze mną i też mówiła, że niesamowite wrażenia! Kochana Alice... również uwielbiała Naturę. Myślę więc, że to świetny pomysł Dakota
Cytat:
JULIA NORTH do: CHAT GRUPOWY

A co do historyka, to lepiej nie wpadajmy w wir złych oskarżeń, bo raz rozpędzone koło karmy ciężko zatrzymać. W każdym razie na wszelki wypadek popytam. Ale nie róbcie siary panu Halvertowi, okej? Mówię głównie do Ciebie Jack! Popracuj nad oddechem przyjacielu. Odrobina pranajamy pozwoli ci ukoić nerwy i odnaleźć wewnętrzny spokój. Byłam dzisiaj na posterunku i panowie z policji robią, co mogą. Nawet jeśli są sługusami złego kapitalistycznego systemu, to sami w sobie to wspaniali ludzie.
Cytat:
JULIA NORTH do: CHAT GRUPOWY

Evan, nooo Dakota też chce pomóc. Pamiętasz co mówiłam o prawie przyciągania? Powinniście brać z niej przykład. Lepiej napisz, kogo naprawdę uważasz za podejrzanego.
Cytat:
JULIA NORTH do: JACK BRIARWOOD

Prawdziwa wróżba to nie chłodny odczyt, tylko z wynik odczytywany dzięki intuicji połączonej z polem PSI - Noosferą.
Wysłano: 11:52
 
Alex Tyler jest offline