Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2021, 10:51   #7
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Moi drodzy wędrowcy na bezdrożach świata po apokalipsie, chciałbym się z Wami przywitać jako świeżo upieczony Opiekun tego działu. Ponieważ mój staż na LI nie jest zbyt duży, będę potrzebował nieco czasu, aby się dobrze wczuć w rolę i obowiązki spoczywające na dostojniku tej rangi, ale w razie jakichkolwiek problemów (również sugestii) możecie do mnie pisać od tego momentu począwszy.

W kwestii komunikacji będę preferował Wiadomości Prywatne w panelu LI, albowiem funkcja Opiekuna nie jest na szczęście synonimem operatora 112 i raczej nie powinna wymagać udostępnienia mojego numeru telefonu

Jestem na forum codziennie w godzinach roboczo-wieczornych, więc sądzę, że każdy zainteresowany bez trudu zdoła mnie złapać w razie jakiejś sytuacji kryzysowej (choć wierzę, że takie przypadki będą należały do egzotycznej rzadkości).

Powodzenia w Waszych sesjach i do usłyszenia!
 
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem