Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2021, 11:02   #39
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
JACK BRIARWOOD do CHAT GRUPOWY
Dobra powiem wam sekret. Ali zmusiła mnie żebym obiecał że nie wsypie jej ale w tej sytuacji by mi wybaczyła.

Alice jest rewvówką. Jak problemy innych ludzi jej za mocno dopierdalają to idzie po nocy do klubu potańczyć taka forma terapii czy coś. Cholernie się tego wstydzi bo sami wiecie jaką krwawy sztylet ma opinnie ale przysięgała mi że nie ćpa i ssię nie pierdoli po sraczach i ja jej wierze że tylko chciała potańczyć.

Tyle razy ją kurwa namawiałem żeby potańczyła w domu ale ona mówi że w klubie to takie pierwotne jak ludzie jaskiniowi czy coś i że oczyszcza jej to aurę czy jakieś inne kokojambo

Próbowałem chodzić tam za nią ale wyglądam jakbym miał 12 kurwa lat. Laski szczególnie takie ładne jak Alice wpuszczają bo to znany kuridołek i chcą żeby palanty kupowali laskom drogie driny.

Tylko kurwa nie wiem jak wyciągnąć informacje z barmana, dillerów albo bramkarza ale

jakby co to sądzę że prędzeiej poszłaby się tam wyszaleć i ktoś naprzykład psor od historii mógł ją tam wychaczyć i zaszantażować albo naćpać date rape pill czy jakimś kwasem

Prędzej tam jakieś ślad będzie niż w lasach lepiej sprawdzić ten trop niż tulić drzewa.

Wybacz siostra że zdradzam twoje sekrety ale sytuacja podbramkowa
Godzina 12:03
 
Brilchan jest offline