Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2021, 12:10   #46
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
JULIA NORTH do: CHAT GRUPOWY

Charlie ma rację, nie wolno nam nikogo oskarżać, dopóki go dobrze nie sprawdzimy Jackowi podam te lokacje, jak obieca, że nikogo nie skrzywdzi
Cytat:
JULIA NORTH do: Charlie Barnes

To dzięki jodze i medytacji Sam powinieneś spróbować Słyszałam, że aktorzy ćwiczą oddychanie i wizualizacje. A co do propozycji, to supi pomysł! Musimy go koniecznie zrealizować. Szczególnie jeśli ciągle bijesz się z myślami. To niedobre, bo może rodzić demony. Może, dopóki się spikniemy, popijaj sobie herbatkę z rumianku?
Wysłano: 12:56

Cytat:
JULIA NORTH do: CHAT GRUPOWY

Dzięki Dakota ❤️ Nie przejmuj się chłopakami. Z nerwów im puszcza ciśnienie. Wiem, jak trudno utrzymać z dala toksyczne myśli, gdy nie pracuje się ze światłem, ani nie rozwija duchowo.
Cytat:
JULIA NORTH do: CHAT GRUPOWY

Naprawdę Evan? Jesteś tego pewien? Według mnie CJ to wrażliwy i skryty chłopak. Nie posądziłabym go o coś takiego. Może ma problemy rodzinne? Trzeba popytać o niego na grupie licealnej na fejsie.
Wysłano: 12:58

Cytat:
JULIA NORTH do: CHAT GRUPOWY

To dziwne, że mi nie odpowiedziała tamtej nocy Ale dobrze, że z nią wtedy pogadałaś Dakota. Zwłaszcza że to by sugerowała, że wtedy wszystko było w porządku. No, chyba że nas okłamała... W co absolutnie nie wierzę. Raczej ktoś wywabił ją z domu
Wysłano: 13:00

Cytat:
JULIA NORTH do: CHAT GRUPOWY

Co ty gadasz Jack? Dlaczego by mi o tym nie powiedziała? Nie mam nic do tańca, pomaga rozbudzić kundalini. Chociaż ten klub... pełno tam paskudnych smalców, którzy patrzą na kobiety jak kawał mięsa. I te biedne, nieświadome swojej wartości dziewczyny. Chyba będę musiała to przetrawić...
Cytat:
JULIA NORTH do: CHAT GRUPOWY

Obie widywałyśmy się z CJem i nigdy nie wydawał mi się zły Jej też. Chyba nie zmyśliłeś tego Evan? Wydaje mi się, że miałbyś powód...
Wysłano: 13:04

Cytat:
JULIA NORTH do: CHAT GRUPOWY

No nie wiem Charlie. Zawsze informowała mnie o wszystkim. A Dakota mówiła, że poszła normalnie spać. Chociaż nie zadzwoniła przed zaśnięciem. Co by wskazywało, że opuściła dom po tym telefonie od Dakoty. I nie zamierzała pójść do łóżka. Tylko co było tak ważnego, że wyszła z domu? Z tego co pamiętam, to policja nie zarejestrowała podejrzanych połączeń. Może zobaczyła coś przez okno?
Wysłano: 13:08

Cytat:
JULIA NORTH do: CHAT GRUPOWY

Trzymajcie się tam Evan i Charlie! Ja się chyba teraz wezmę za robienie na drutach, szykuję niespodziankę na powrót Alice!
Wysłano: 13:09

Cytat:
JULIA NORTH do: CHAT GRUPOWY

A jak chcecie kogoś podejrzewać, to najprędzej Grogginsa. Cholerny bogol... ogarniacie może gdzie podziewał się ten dupek w dniu gdy zaginęła Alice, oraz następnego ranka?
Wysłano: 13:11
 

Ostatnio edytowane przez Alex Tyler : 28-04-2021 o 12:14.
Alex Tyler jest offline