Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2021, 12:40   #47
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
CHARLIE BARNES do: CZAT GRUPOWY

Mam przerwę obiadową w zapierdolu. Oczywiście mięso. W Sacramento jestem wege. Chyba zwymiotuję.
Cytat:
CHARLIE BARNES do: JULIA NORTH

Sam próbowałem zacząć jogę, nawet pobrałem aplikację, ale wymagała płatnej subskrypcji. Tak też skończyła się moja kariera jogina Piję herbatę z rumiankiem i dodatkiem whiskey. Podwędziłem ojcu, jeżeli ma jakąś faktyczną zaletę, to zawsze pełen barek. Trochę się uspokoiłem, ale potem przypomniałem sobie ojca Alice. Przestało mi smakować i wylałem resztę. Ugh. Musisz mi pożyczyć kilka książek o czakrach, czy innych rzeczach. Muszę znaleźć moją właściwą drogę.
Cytat:
CHARLIE BARNES do: DAKOTA TRAVIS

Hej, pisałem do Julii Zaproponowałem jej, żebyśmy poszli razem na lody, kawę, czy cokolwiek. Skoro nie ma Alice, to chciałbym zobaczyć chociaż jakiegoś znajomego człowieka Poprawimy sobie humor, mam nadzieje, No i mam ci tego piątaka do zwrócenia.
Cytat:
CHARLIE BARNES do: CZAT GRUPOWY

Wallace na pewno miał problemy rodzinne, skoro jego rodzice umarli Ale zaczęły się na pewno wcześniej. W sumie dziwi mnie, że wymieniliście wszystkich po kolei, ale nie wspomnieliście o Brii. Przecież to była mega głośna sprawa. Wariatka prawie rzuciła się z dachu tylko dlatego, bo Ryan z nią zerwał. I za wszystko obwiniała Alice. A po jej sukcesie w Romeo i Julii to wkurwiła się na maksa. Ale jeśli Wallace zakochał się w niej, to potencjalnie jeszcze większy psycho. Nie rozumiem tylko czemu odwalacie się też do Nelsona i Grogginsa. Nie żebym był ich przyjacielem, ale wydają mi się mniej podejrzani. Halvert w sumie tak samo. Kolejny zjebany nauczyciel po prostu.
Wysłano: 13:40
 
Ombrose jest offline