Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2021, 12:52   #48
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jack Briarwood do chat grupowy

Kurwa w końcu udało mi się zasnąć na chwilę te ćwiczenia pomogły ale znów koszmar o Alice mam dość tej bezczynności
Julia nie kłamię nie jest mi łatwo zdradzać sekrety Ali nie chciała nic nikomu mówić bo wszyscy ją macie za świętą matkę teresę z kalkuty wstydziła się takiego hobby! Normalnie nie puściłbym pary z gęby ale to jedyny trop jaki przychodzi mi do głowy

Julia jeżeli masz jakąś miejscówkę to powiedz obiecuje że nikogo nie skrzywdzę
Cytat:
Jack Briarwood do chat grupowy

Może moglibyśmy wziąć psa ze schroniska dać mu powąchać jakąś przepoconą bluzkę Ali i może by ją znalazł w jakimś lesie ? Sam nie wiem czuje się bezsilny i zdesperowany to wszystko moja wina jakbym był lepszym bratem i ją bardziej wspomagał to by nie zniknęła ale ja po prostu nie chciałem o tym myśleć! Starałem się ją wspierać ale po śmierci mamy... No po prostu nie chciałem myśleć bo jak myślę to mi nie wychodzi myślenie a teraz moja biedna mała siostra....
godzina: 13:45
 
Brilchan jest offline