Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2021, 15:49   #61
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
JACK BRIARWOOD do EVAN HOLWELL
Jedna prośba stary ciebie wkurwia jak ci ktoś mówi że zmyślasz mnie wkurwia jak ktoś mówi mi że chleje alko albo biorę dragi jasne ?!!

Moje ciało to świątynia dlatego często składam w niej krwawę ofiary ze zwierząt (ale by się Julia wkurwiła o ten dowcip )

Sądzę że pasowalibyście do siebie! Trzy przynajmniej byś jej krzywdy nie zrobił i byś o nią dbał!

Co do Julii to nie winiłbym jej kocham Alice ale ona zawsze była za mocno zjebana na punkcie pomagania każdemu ty chociaż zrobiłeś się porządny facet ale takie kurwiszony jak CJ ?

Sekret za sekret stary planowałem zgłosić naszego ojca na policje ale Ali ciągle go broniła tak teraz myślę że jakbym to zrobił to może byłaby bezpieczna ? Nawet jakby nas wpierdolili do różnych biduli
ehhh nie wyrabiam

Cytat:
JACK BRIARWOOD do CHAT GRUPOWY

Mam dosyć siedzenia na dupie zrobiłem już wszystkie ćwiczenia jakie mi przysżły do głowy idę pobiegać sprawdzę te przydrożne rowy! Jakby ktoś na coś wpadł dajcie znać tym razem biorę ze sobą telefon
godzina 16:51
 
Brilchan jest offline