Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2021, 20:16   #228
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
- Ja pierdolę! Zaś jakiś laser?? - Fuknęła Jadźka, na widok czegoś, co przypyliło w Rzubera. Ostatnie pięć nie zapitych szarych komórek muzgofych zaczęły intensywną pracę... na chwilę właśnie gubiąc wątek, i rozmyślając o browarku. A browarek był w Rzubrze, trza więc zadbać, by kupa złomu pozostała w całości.

- Gajer! Robisz co chcesz, tylko rób! Ja twoją matką nie jestem... Ale jak nie chcesz skończyć w kartonie, to napierdalaj do nich! Ja ich wezmę dywersją! - Wrzasnęła do "kręciśrubka", po czym pognała po skosie na flankę, aż się zasapała. W końcu zaś, za jakimś fajnym kamerdolcem, rozłożyła się na glebie, by ostrzelać tych z tym laserem, czy co oni tam mieli, z pozycji snajperskiej...

Kurwa! Tylko że by się właśnie snajperka przydała.


Da radę jakieś pojedyncze strzały z karabinka, zamiast serią napierdalać?

 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline