Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2021, 20:43   #63
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
EVAN HOLWELL do : CZAT GRUPOWY
Wiem, że robisz to specjalnie North. Nie dam się wiecej sprokować, właśnie sobie bakam mocarnego Himalayan Gold prosto z Amsterdamu i mam wywalone na to co piszesz, he, he. Ja wiem, że próbujesz odwracać od siebie uwagę i coś ukrywasz, ciekawe czego się tak uczepiłaś tego Grogginsa. Nie jestem jego fanem, ale to w sumie całkiem normalny gość. Ale dla ciebie każdy biały, uprzywilejowany facet to kutas i złamas, za to rozpływasz się nad odszczepieńcami w typie CJa. Pewnie to ty namówiłaś Alice, żeby próbowała mu poskładać jego połamane, nadpalone po pożarze domu skrzydełka. Jak ten śmieć coś jej zrobił to będzie twoja wina.
Wysłano: 21:39
Cytat:
EVAN HOLWELL do : CZAT GRUPOWY
Właśnie siedzę na tinderze i znalazłem ci chłopaka, trzymaj. Nie musisz dziękować.
Wysłano: 21:41
 

Ostatnio edytowane przez Arthur Fleck : 28-04-2021 o 20:49.
Arthur Fleck jest offline