Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2021, 21:09   #64
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jack Briarwood do Chat grupowy
Ale nastukaliście tych wiadomości i kurwa prawie nic z nich nie wynika!

Evan <--> Julia oboje przestańcie też mam ochotę się kurwa na kimś wyżyć ale polecam jakieś worek treningowy a nie wycieczki osobiste bo pierdolimy 3 po 3 a NIC z tego nie wynika! Myślałem że razem wpadniemy na to gdzie szukać Alice a tu kurwa nic!

Jutro pójdę do glin i im powiem o tej dyskotece ale jak dla mnie to bez sensu bo jeszcze bardziej spiszą ją na straty
22:01
Cytat:

Jack Briarwood do JULIA NORTH


Co to jest ?! Kuu... Nie Ali nie chciałaby żebym na ciebie klął. Co ty mi tu wysłasz jakieś miejsca mocy po za miastem ? I co ja mam z tym robić ? Pożyczyć rower i jechać przytulać drzewa ? Miałem nadzieje że masz jakieś miejsca związane z Ali: ( :/

Cieszę się że miała z tobą jakieś plany tym bardziej by sobie nie zrobiła tego co Matka... Słuchaj ja cię nie rozumiem i raczej nie lubię ale Alice była szczęśliwa że cię zna więc nic nie muszę rozumieć ja po prostu chciałbym żeby była szczęśliwa najlepiej z dala od naszego ojca cała reszta mnie nie obchodzi.

Żałuje że lata temu nie zgłosiłem się do opieki społecznej wszystko byłoby lepsze niż to co teraz

godzina 22:07


Cytat:
Jack Briarwood do Chat grupowy

Słuchajcie idę spać pobiegałem po okolicy w żadnych zwłok w Rowach nie znalazłem nie zasnę raczej na przemian pewnie będę miał koszmary o Alice i Matce wielkie dzięki Charlie że wyciągnąłeś mi z łba to piękne wspomnienie nie ma co!

Jutro opije się kawy i spróbuje gdzieś pójść i coś zrobić bo to nasze pierdolenie do niczego nie prowadzi

Dobrej Nocy ? Nie pasuje bo wiadomo że będzie chujowa do napisania

Kurwa boję się zasnąć zazdroszcze ojcu tej jego pijackiej magliny fuck this live...
22:11
 
Brilchan jest offline