Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2021, 23:57   #65
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
CHARLIE BARNES do: CZAT GRUPOWY

Cierpienie jest nieuniknione, żebyśmy mogli się rozwinąć? Jesteśmy węgielkami, a świat to prasa, która ma nas zmienić w diamenty? Twarde, nie do złamania… wieczne? Poniekąd jestem w stanie się z tym zgodzić, Julia. Może jeśli jest mi tak źle, to po prostu powinienem się przekształcić w coś innego, co lepiej by to wszystko znosiło? W porządku, ale najpierw chcę Alice z powrotem
Cytat:
CHARLIE BARNES do: CZAT GRUPOWY

Ale muszę przyznać, że i tak czuję się już dużo lepiej. Wróciłem do domu. Strasznie zmarzłem, niczego nie znalazłem. Co nie znaczy, że Alice gdzieś tam nie leży. Po prostu nie udało mi się jej znaleźć. Wziąłem gorącą kąpiel i się położyłem. Zasnąłem i właśnie się obudziłem. Czuję się nieco lepiej. Wczoraj cały dzień funkcjonowałem w szoku. Teraz wszystko, zdaje mi się, poukładało mi się w głowie. Nie jest dobrze, to prawda. Ale już nie mam wrażenia, że wszystko wokół mnie płonie. Na spokojnie
Wysłano: 00:45

Cytat:
CHARLIE BARNES do: CZAT GRUPOWY

Julia, sorry za defetyzm. Powinno być już lepiej. Ale co do Evana, to na serio nie sądzę, aby wymyślił taką grubą sprawę. To trochę nie jest spoko, aby oskarżać go o takie duże kłamstwo. Oczywiście najlepiej, gdybyśmy mogli to od razu skonfrontować z CJem. Jednak Wallace obiektywnie był dziwny. I nie w taki słodki sposób jak Ty, Jules. Ty też bądź względem niego ostrożna. Jak widzisz, mamy niebezpieczne czasy.
Cytat:
CHARLIE BARNES do: CZAT GRUPOWY

Ptaków nie można karmić chlebem, ale można ziarnem. Wygooglujcie. Można nawet gotowanymi warzywami. Strona rządowa zachęca do tego w okresie zimowym.
Cytat:
CHARLIE BARNES do: CZAT GRUPOWY

Wow, piękny kolor, Jules. Alice będzie świetnie w czerwonym. Tam jest różowa domieszka? Trochę ociepli na tym mrozie
Cytat:
CHARLIE BARNES do: DAKOTA TRAVIS

Dakota, widzisz tę wojnę między Julią i Evanem? Zdaje się, że ktoś tu jest zazdrosny o kogoś xd Nie dziwię się Holwellowi, w Alice łatwo się zakochać. Ale to, jak się dowala do Julki, która jedynie próbuje być pozytywna, jest trochę niesmaczne. To trochę tajemnica poliszynela, że dziewczyny miały specjalną relację, ale czy to na serio pora, żeby się z tego powodu kłócić? Z drugiej strony Julia sprowokowała Evana sugestią, że kłamie. Po prostu wolałbym, abyśmy dogadywali się trochę lepiej.
Wysłano: 01:00
 

Ostatnio edytowane przez Ombrose : 29-04-2021 o 00:00.
Ombrose jest offline