Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2021, 00:14   #66
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Przepraszam, ale w ogóle nie wyglądasz na wyczilowanego, Evan. A to, że palisz święte ziele bez porozumienia się z jego duchem, jest dowodem, jak kapitalizm wszystko odziera z wartości. W każdym razie bardzo Ci współczuję, że nie potrafisz radzić sobie z emocjami. I musisz wylać na kogoś swoją frustrację. Jeśli Ci w jakimś stopniu ulżyło, to bardzo się cieszę. Ale nie będę karmić Twoich demonów, odnosząc się do tych absurdalnych zarzutów.
Wysłano: 01:02

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Ooo ten pan wygląda na kogoś wyczilowanego A przede wszystkim szczęśliwego. Bo nie musi kryć się ze swoimi emocjami i upodobaniami. Mógłbyś kiedyś tego spróbować To całkiem odświeżające wyzwolić się z okowów wewnętrznych i kulturowych ograniczeń, wyrazić prawdziwego siebie.
Wysłano: 01:03

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

I dziękuję za propozycję, ale mam już kogoś
Wysłano: 01:03

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

A nasz kraj założyli emigranci. Więc powinieneś szanować ludzi tego typu.
Wysłano: 01:04

Cytat:
JULIA NORTH do: JACK BRIARWOOD

To są potencjalnie związane z Ali miejsca. Mogła być tam przetrzymywana, albo po prostu przebywać. Nie masz zrobionego prawka?
Cytat:
JULIA NORTH do: JACK BRIARWOOD

Przykro mi, że mnie nie lubisz Mogłabym zrobić coś, by to naprawić? A co do tego co by było, a nie jest, to nie ma co roztrząsać. Żyje się tu i teraz.
Wysłano: 01:05

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Jack ma rację. Lepiej jakbyśmy wzięli się do roboty. Ja do tej pory ustaliłam, że historyka prawdopodobnie nie było w domu tej samej nocy kiedy zaginęła Alice. W każdym razie nie odbierał telefonu, począwszy od 9:00 po południu. Nie wiadomo gdzie mógł się udać. Podobno policja uwierzyła jego w alibi, tzn. że został w domu, ponieważ sąsiedzi potwierdzili, że światła były ciągle zapalone w mieszkaniu, a przed domem nikt się nie kręcił. Ale przecież mógł je zostawić tak specjalnie i wykraść się tylnymi drzwiami.
Wysłano: 01:06

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Cieszę się, że już Ci lepiej Charlie Z Ciebie będzie wspaniały diament A jak się trochę oszlifujesz, to brylant!
Wysłano: 01:07

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Dobrze, obiecuję być ostrożna względem CJ'a. Ale nie wierzę, że mógłby kogoś skrzywdzić. Wystarczająco wiele przeszedł, by wiedzieć, jak to jest stracić kogoś... Co innego Ryan i Bria...
Wysłano: 01:08

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Jej we wszystkim dobrze Charlie I miał być różowy, ale chyba zrobię pomarańczowy. Wpadłam bowiem na ciekawy pomysł...
Wysłano: 01:09

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Heh, w sumie to już trochę za późno. Ale to dlatego, że rzucałam zaklęcia, by wspomóc i odnaleźć Alice, tak intensywnie aż straciłam poczucie czasu. W każdym razie dobranoc Jack Dobranoc wszystkim! C:
Wysłano: 01:16
 

Ostatnio edytowane przez Alex Tyler : 29-04-2021 o 00:17.
Alex Tyler jest offline