Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2021, 07:09   #69
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
EVAN HOLWELL do: CZAT GRUPOWY
Wiem chyba do czego przez czas pijesz Julia. Przysięgam na moją przyjaźń z Alice, że CJ Wallece zaatakował mnie, oblał benzyną i powiedział, żebym zostawił Ali w spokoju. Czy to ci wystarczy, żebyś mi uwierzyła, że nie zmyślam, nie koloryzuję, nie wyolbrzymiam? Leżałem na trawniku przed domem oblany benzyną, a on stał nad mną z zapaloną zapalniczką.
Wysłano: 8:04

Cytat:
EVAN HOLWELL do: CZAT GRUPOWY
Charlie ma racje, trzymaj się od niego z dala. Wiem, że dzieli nas wszystko, ale dalej mi na tobie zależy Jules, naprawdę, nie chcę, żeby coś ci się stało. Wiesz dlaczego to wszystko wczoraj napisałem. Wszyscy zrobiliście coś pożytecznego, poszliście szukać Alice, sprawdziliście las, okoliczne rowy, a ja? Z tym wózkiem w śniegu jestem kurwa bezużyteczny. A ty mi jeszcze sugerowałaś kłamstwo. Więc coś we mnie pękło bo nikomu tak jak mi nie zależy na tym by ją znaleźć. Nie będę się więcej z tobą kłócił. Po prostu uważaj na CJ’a.
Wysłano: 8:06

Cytat:
EVAN HOLWELL do: JACK BRIARWOOD
Przepraszam Jackie Boy za wczoraj. Moje pytania były nie na miejscu. Zachowałem się jak dupek
Wysłano: 8:08

Cytat:
EVAN HOLLWELL do: DAKOTA TRAVIS
Żyjesz Travis? Co się dzieje? Dlaczego piszesz takie rzeczy na czacie? Alice nie ma lepszej przyjaciółki niż ty. Wiem, że czasem ci dogryzam i rzadko to okazuje, ale naprawdę jesteś zajebista. Każdy potrzebuje kogoś takiego jak ty, serio. I lubię twoje poczucie humoru, ale jak komuś o tym powiesz jesteś skończona. Napisz, że u ciebie wszystko w porządku, plizz.
Wysłano: 8:10
 
Arthur Fleck jest offline