Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2021, 07:33   #70
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Namaste kochani! C: Dobrego dnia! Jak tam nocka? Mnie się zaskakująco dobrze spało, co znaczy, że Alice nic złego się nie stało Jesteśmy połączone karmicznie i nie mogłabym zmrużyć oka gdyby działa się jej jakaś krzywda Jack, napisz, czy już wróciła. W końcu nigdy nie wiadomo.
Wysłano: 08:20

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Nie Charlie, jeszcze nie byłyśmy. Ale dzisiaj zrobię ten niesforny rower i jeśli Dakota znajdzie chwilę, to możemy gdzieś po południu ruszać w trip!
Wysłano: 08:31

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY
W każdym razie proszę was, moje Mordki, byście napisali, czy nie dowiedzieliście się czegoś w międzyczasie o losie Alice. O ile już nie wróciła. Jack przyjacielu, naprawdę czekam na odpowiedź.
Wysłano: 08:32

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY
Oj, Evan *tuli*. Też mi na Tobie zależy i zawsze będziesz moim przyjacielem. Przepraszam, że Ci nie wierzyłam... Nie mogę jednak obiecać, że będę unikać CJ'a. Nie jestem typem osoby, która kuli ogon. Zresztą, na mnie zawsze dobrze reagował.
Wysłano: 08:33

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY
Proszę tylko, nie pisz, że Tobie najbardziej zależy na znalezieniu Alice. To niemiłe. Nie wiesz, co inni mają w sercu. I jak bardzo chcemy, żeby wróciła.
Wysłano: 08:34

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY
I nie jesteś bezużyteczny głuptasie! Alice na pewno czuje Twoje psychiczne wsparcie. Energii nie ograniczają reguły czasoprzestrzeni. Dzięki temu na pewno czuje się lepiej!
Wysłano: 08:35
 
Alex Tyler jest offline