Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2021, 09:46   #85
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jack Briarwood do Chat Grupowy

O kurwa, chyba się przetrenowałem w ogóle nie miałem siły wstać z łóżka telefon wyłączyłem bo ten dźwięk doprowadzał mnie do szału... I tak już jest za późno chciałem być dobrym bratem ale zawiodłem ją gdy to liczyło się najbardziej (((((((

Jestem w piekle i to mi się należy
godzina 10:32

Cytat:
Charr zazdroszczę weź się spytaj swojego Ojca czy nie potrzebujecie dodatkowej pary rąk ? Dałbym wszystko żeby wyrwać się z domu nie patrzeć na tego knura tutaj wszystko mi przypomina o Alice nawet głupie drzwi do kibla!
godzina 10:34

Cytat:
Jack Briarwood do Julia North

Aha sorry kiepski jestem z geografii wydawało mi się że to gdzieś z po za miastem zreztą nieważne. Ty nic złego nie zrobiłaś po prostu nie rozumiem cię i tych twoich tyrad ale jestem głupi więc to nic dziwnego. Ważne jest że Alice za każdym razem jak była w twoim towarzystwie to cała promieniowała takim wenętrznym blaskiem ? Prosiła mnie żebym był dla ciebie miły więc próbuje... Sorry że tak mi chujowo wychodzi jestem tylko głupim meatheadem
godzina 10:39

Cytat:
JACK BRIARWOOD do: CHARLIE BARNES, EVAN HOLWELL,DAKOTA TRAVIS


E. Stary wiem że to ciężko ale zignoruj ją ona jest pierdolnięta nie sądzę żeby cię prowokowała naumyślnie ona myśli że pomaga. Jest wkurwiająca ale Ali ją lubiła i zależało jej żebym się z nią dogadywał. Byłoby jej bardzo smutno jakby widziała że dwójka jej przyjaciół się tak kłóci więc spróbuj wytrzymać Julie dla Alice
godzina 10:44

Cytat:
JACK BRIARWOOD do: CHARLIE BARNES, EVAN HOLWELL,DAKOTA TRAVIS


W sensie że Alice jest Biseksualna i w związku z J ? Nie wychodziła przedemną z żadnych szaf ale nie miałbym nic przeciwko chociaż jeżeli to mogłaby lepiej wybrać ale tłumaczyłoby czemu była taka promieniejąca jak je widziałem we dwie i tu wracałby jej Ex na stół bo on by raczej nie zareagował na to zbyt dobrze


godzina 10:47

Cytat:
Jack Briarwood do Chat Grupowy

Julia błagam zostaw CJa nie ruszaj gówna bo będzie śmierdzieć! Jeszcze cię psychol zgwałci! Wygląda jakby był do tego zdolny i wyposzczony!
Godzina 10:48
 
Brilchan jest offline