Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2021, 10:37   #88
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
EVAN HOLWELL do: CZAT GRUPOWY
Wallece jest mój Julia. Chore zwierzęta się usypia a nie wkłada im głowę do paszczy. Zajmij się Grogginsem jeśli go podejrzewasz.
Wysłano: 11: 26

Cytat:
EVAN HOLWELL do: CHARLIE BARNES
Jeśli Julia ma coś do Alice, może jest po prostu zazdrosna i się boi, że do niej uderzę. I wiesz co Barnes? Może tak właśnie zrobię jak Ali do nas wróci. Zrozumiałem parę ważnych rzeczy odkąd jej nie ma.
Wysłano: 11: 28

Cytat:
EVAN HOLWELL do: DAKOTA TRAVIS
Nie ma sprawy, ale ja obiad zjem na mieście, moja stara strasznie gotuje, jak chcesz możesz dołączyć. Panią Campbell się nie martwię, to skończony temat

.
Wysłano: 11: 31


Cytat:
EVAN HOLWELL do: JACK BRIARWOOD
Tak zrobimy Jackie. Dojedziemy typa i zadamy parę pytań. Na razie jestem umówiony z Dakotą, później się odezwę w tym temacie

.
Wysłano: 11: 34
 
Arthur Fleck jest offline