Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2021, 10:44   #89
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jack Briarwood do Chat Grupowy
Julia serio chcesz urządzać Olimpiadę bólu i nieszczęścia ? OK znalazłem trupa własnej matki mój ojciec to agresywny alkoholik a moja siostra peewnie nnie żyje bo nie było mnie żeby jej pomóc! Bo zamiast wspierać moją kochaną siostrę która była jedyną dobrą osobą w moim życiu byłem zajęty trenowaniem bicepsu bo kurwa jedyny moment kiedy nie myślę o tych koszmarach jest wtedy kiedy padam z wycięńczenia a teraz mam kolejny koszmar do kolekcji

Wybacz jeżeli nie mam cierpliwości bronić biednego CJa za to co zrobił Evanowi należą mu się połamane łapy i kulasy nawet jeżeli to nie on skrzywdził Alice... Skoro jej już nie ma z nami to mam to w dupie najwyżej pójdę do poprawczaka albo do paki i tak jestem za głupi żeby mieć dobrą przyszłość a tak to chociaż nie będę musiał patrzeć na Ojca
Godzina 11:46
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 29-04-2021 o 11:35.
Brilchan jest offline