Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2021, 11:16   #93
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Fak, jesteście zdrowo porąbani! Nie chcę donosić na własnych przyjaciół, ale jak dowiem się, że próbujecie go skrzywdzić, to niestety poczuję się zmuszona Jako magiczna osoba i feministka nie będę biernie przyglądać się takiemu polowaniu na czarownice!
Wysłano: 12:17

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

I nie, to nie są żadne fakty Dakota. Tylko dowody anegdotyczne. Tymczasem takie cwaniaki jak Groggins są dla was zupełnie bez winy. Bogini Matko, dlaczego jesteście tak zaślepieni? Szukacie tylko kozła ofiarnego, a CJ wydaje się dla was najłatwiejszym celem. Bo jest inny... To dlatego poświęcacie mu najwięcej uwagi z kręgu podejrzanych.
Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Niestety, zawiodłam się na was. Jestem cała roztrzęsiona. Muszę się przejść... Nie wiem kiedy się odezwę. Baj.
Wysłano: 12:19
 

Ostatnio edytowane przez Alex Tyler : 29-04-2021 o 11:21.
Alex Tyler jest offline