Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2021, 11:41   #98
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
CHARLIE BARNES do: CZAT GRUPOWY

Wszyscy... spokój.
Cytat:
CHARLIE BARNES do: CZAT GRUPOWY

Naprawdę czytanie tego mnie boli. Uświadomiłem sobie, że Alice była właśnie tym, co nas trzymało razem. Była niezaprzeczalnym spoiwem. Zabrakło jej chwilę i jak się zachowujemy? Skaczemy sobie nawzajem do gardeł. Błagam was, nie musimy się z sobą zgadzać. Ale powinniśmy się nawzajem szanować.
Cytat:
CHARLIE BARNES do: CZAT GRUPOWY

Wyobrażacie sobie, co Alice pomyślałaby, gdyby przeczytała ten czat? Co po sobie zostawiła? Chyba nic by nie pomyślała, tylko by się po prostu rozpłakała. Jeżeli żyje - a wierzę w to. Naprawdę w to wierze, choć jeszcze wczoraj wątpiłem. W każdym razie jeśli żyje i do nas wróci, to co takiego zostanie? Ruiny w miejscu zgranej paczki przyjaciół? No kurwa. Przecież złamiecie jej tym serce.
Cytat:
CHARLIE BARNES do: CZAT GRUPOWY

Jack, Evan, nie jesteście Punisherami. Zostawcie sprawę policji. Tutaj Julia ma rację - nie udowodniono CJowi winy! Oczywiście, mógł spierdolić niejedno w przeszłości, ale nie najmniejszych dowodów, ze tamtej nocy w ogóle był w okolicy Alice. Czy jest podejrzany? Jak najbardziej. Ale jeśli tego nie zrobił? Co, Jack, pójdziesz do poprawczaka i zostawisz na wolności prawdziwego sprawcę? A Ty Evan... z pełnym szacunkiem, ale już raz CJ cię zaatakował i pamiętaj, że może oblać cię benzyną jeszcze raz. Odetchnijcie spokojnie, kurwa. Jak dla mnie Wallace jest najbardziej podejrzany, ale to za mało na jakiekolwiek ruchy. I tak już go obserwuje policja. Wysportowany dwunastolatek i kaleka na wózku nie wydobędą z niego więcej - bez urazy.
Cytat:
CHARLIE BARNES do: CZAT GRUPOWY

Julia, wiesz jak cię kocham i szanuję. Ale nie możesz bagatelizować potencjalnego zagrożenia. Alice już znikła. Czy sądzisz, że ona nie miała wrażliwości duchowej? Bo według mnie miała, a jednak zadała się z niewłaściwym człowiekiem. Sądzisz, że jesteś od niej lepszym radarem? Możliwe, iż tak jest. Ale nadmierna wiara we własne możliwości to pycha. A nie kojarzysz mi się z pychą. Podchodź do sprawy z pokorą. Wśród nas w Silent Falls jest sprawca. Twoje wytykanie palcem Grogginsa nie jest dużo lepsze od wytykania przez nich Walace’a.
Cytat:
CHARLIE BARNES do: CZAT GRUPOWY

W pewnym sensie jesteście dwiema stronami tej samej monety. Jej awersem i rewersem. Ale każdy ciągnie we własną stronę tak, żeby przepołowić monetę na pół. Żeby się rozpadła. Osłabiacie w ten sposób nas wszystkich, a faktyczny sprawca klaszcze i się cieszy. Błagam was. Bądźmy dla siebie lepsi. Uważam, ze wszyscy powinniście się nawzajem przeprosić. Serio.
Wysłano: 12:43
 
Ombrose jest offline