Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2007, 21:24   #54
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
Xaphion bardzo się ucieszył że nie tylko on postanowił ścigać niedoszłego zabójcę.
- Dziękuje ci za pomoc. Miałem już dość tamtej dyskusji.
Pościg za postacią przeciągał się i czarodziej zaczął już ciężko oddychać. Nie był przyzwyczajony do takich szybkich biegów. W ostatniej chwili zatrzymał się przed rycerzem wzniecając drobinki kurzu. Spojrzał na podniesiony miecz i podciągnął rękawy by mu nie przeszkadzały. Jednocześnie cofnął się o krok by mieć większą szansę na rzucenie zaklęcia.
- A wiec moje podejrzenia się potwierdziły. Ty też jesteś zdrajca. Pewnie to ty wysłałeś tamtego zabójcę mam racje?
Spytał się zdejmując kaptur z głowy i odsłaniając swoje wielkie brązowe oczy, długie brązowe włosy i szeroką bliznę na lewym policzku.
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline