Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2021, 10:14   #204
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jack Briarwood do CHAT GRUPOWY
Hmm... Alice les ? Good for her nie mam nic przeciwko nie dziwię się że mi nic nie mówiła bo choć może być pewna że ja ją akceptuje i chce żeby była szczęśliwa to Ojciec jest strasznym homofobem i pewnie bała się że się przed nim wsypie przypadkiem stąd mi nie powiedziała.

Nie smutaj się Evan tak jak ci mówiłem nie gadaliśmy o tym z siorą ale nie wydaje mi się żeby jej ex był brodą może jest Bi albo Pan ? Ale jak ten chujek się dowiedział to mógł jej zrobić krzywdę Może powinniśmy go przycisnąć ?

Żeby nie było ja wspieram Alice kogo tam by nie kochała love is love ważne żeby była szczęśliwa :rainbow<3:
Godzina 11:03

Cytat:
Jack Briarwood do CHAT GRUPOWY

A co do walki w stodole Evan nie zaogniaj jasne że wygrałem ale Charr strzelił całkiem dobrą bramkę honorową pokazał że ma jaja jak berety i to się szanuje! Po za tym, prawdziwa bijatyka to nie są zawody nie ma zasad wiadomo że się dostanie nie ma ochraniaczy itp.

W każdym razie jak dla mnie Charlie pokazał że jest swój chłop a nie troki od calesonów jak to mawia mój stary... Co to są właściwie kalesony ?
11:06

Cytat:
Jack Briarwood do CHAT GRUPOWY

Dobra chuj z tym wróćmy do ważniejszej sprawy jak znaleźć Alice! Julia dała mi taką mapkę z zaznaczonymi miejscówkami które wywróżyła czy coś siostry nie było ani w parku narodowym ani w szopie...

Możemy dalej szukać została stacja kolejowa latarnia i ten jebany klub jak dla mnie sztylet najbardziej by pasował ale ciężko się tam dostać szczególnie na tyły gdzie jakieś zbok mógłby ją przetrzymywać na samą myśl aż mi krew ocxzy zalewa
11:11

Cytat:
Jack Briarwood do CHAT GRUPOWY

Dobra głębokie oddechy...

Czyli jesteśmy zgodni że CJ nie zrobił tego czy dalej mu chcemy wpierdolić profilaktycznie za to co zrobił Evanowi ? Mam już jedną śliwe pod okiem to mogę iść na rekord

A tak na poważnie skoro Alice jest nie hetero to Goggins nagle wystrzelił na szczyt mojej listy podejrzanych bo jak wyszło na jaw naprzykład na imprezie że Ali go rzuciła dla laski to mogło mu odpierdolić chujkowi złamanemu sądzę że trzeba go docisnąć!

Co wy na to ? Może trzyma Alice w klubie ? Ma dość kasy żeby kogoś tam na lewo opłacić i chować biedną siorę w jakieś kanciapie! Skurwyyn jeden! Już ja mu dam porywać moją siostrę grrrrrrr...
Godzina 11:16
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 03-05-2021 o 19:43.
Brilchan jest offline