Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2021, 10:15   #205
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
EVAN HOLWELL do: CZAT GRUPOWY

Bo jest z nami kurwa! Nie przyjmuję innej opcji Barnes. Zaginęła, ale wróci, tej myśli się próbuję trzymać. Nie pisz mi tak jak Jack że ona nie żyje, bo przysięgam, że naprawdę wstanę z tego wózka i ci zajebię kmiocie. Cały czas mam wrażenie, że próbujesz odwracać moją uwagę, śmieszkujesz, by za chwilę wchodzić w melodramatyczne tony jak teraz. Podzieliłem się informacjami, które przyszło mi ciężko zdobyć, bo musiałem prosić o przysługę osobę która mnie rani. A ty do mnie wyjeżdżasz z takimi tekstami. Jack miał rację, jesteś chujem. I manipulantem. Może i nie jesteś orłem intelektu, ale to wszystkie twoje teoryjki o butach i te powyższe wysrywy, to jest pisane na odwracanie uwagi, ty udajesz większego idiotę niż jesteś. Ja to wiem. Coś ukrywasz Barnes. I dowiem się co, bo jestem już pewny, że wszystko co piszesz jest jakąś grą. Po prostu powiedz co wiesz, albo sam się tego w końcu dowiem. Ale wtedy będzie już za późno żeby naprawić nasze relacje, żadne mordobicie tu nie pomoże.
Wysłane: 11: 14


Cytat:
EVAN HOLWELL do: CZAT GRUPOWY

I nie wiem co się stało z Alice, nie jestem od wymyślania teoryjek z dupy, które do niczego nie prowadzą. Powiedziałem wam o CJ, a teraz mówię o zdjęciach, nie wiem kurwa co jeszcze miałbym zrobić.
Wysłane: 11: 17
 
Arthur Fleck jest offline