Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2021, 10:31   #207
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jack Briarwood do CHAT GRUPOWY

Evan nie powiem żebyś wyluzował bo sam jestem nagrzany jak kurewskie ognisko mimo mordobicia ale zamiast wkurwiać się na siebie nawzajem to może skierumy tą złość na cel ? Trener mi zawsze powtarza że jak wkurzamy się na przykład na matematyczkę za pałę to sobie wyobrazić żeby w ringu spuścić wpierdol matematyce i pomaga mówił na to przekierowanie złości na cel...

Evan ja tam doceniam twoje poświęcenie zdobyłeś cenną informacje słuchaj masz jakieś dojście do Ryana z dawnych czasów ? Żebyśmy mogli bogacza przycisnąć do ściany i sprawdzić czy to on skrzywdził NASZĄ Alice ??? I tak już dużo zrobiłeś stary i ja to cenię ale nie mam innego pomysłu jak do chuja dojść
Godzina 11:33
 
Brilchan jest offline