Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2021, 10:33   #208
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Napisałabym "Dobrego dzionka", ale znowu mnie wkurzyliście. Możecie skończyć te ciągłe awanti? Normalnie every fucking day, same fucking story. Nuży mnie to. I boli w serduszko
Wysłane: 11:27

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Nie chcę więcej słyszeć o tamtej bójce, ok? Jeśli wam się podobało, spoko... Ale ja się konkretnie wystraszyłam i wgle nie znoszę przemocy!
Wysłane: 11:28

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Jeśli Alice była queer, to chyba nie będzie dla was zaskoczeniem, jak powiem, że w pełni to akceptuje. Mam tylko nadzieję, że zostawiłeś te fotki na miejscu Evan. To bardzo intymne i ona na pewno nie chciałaby, żebyś to oglądał. A co dopiero sobie zabrał.
Wysłane: 11:29

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Nie chcę więcej słyszeć o tamtej bójce, ok? Jeśli wam się podobało. Spoko... Ale ja się konkretnie wystraszyłam, wiecie że wgle nie znoszę przemocy!
Wysłane: 11:30

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Ale zgadzam się z Jackiem, że jak Goguśins się o tym dowiedział, to mógł się zapowietrzyć i odwalić jakiś szajs.
Wysłane: 11:31

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Napisałam do CJa. Spróbuję go wypytać o różne rzeczy. Może się zdradzi, jeśli coś odwalił, a może uda się go wciągnąć do naszej sprawy, jeśli jest niewinny. Chociaż nie wiem, czy to do końca mądre, nie chciałabym, żeby pobił Ryana
Wysłane: 11:34
 
Alex Tyler jest offline