Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2021, 15:13   #225
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
EVAN HOLWELL do CZAT GRUPOWY

Tylko potwierdzasz, że jesteś takim samym prostakiem jak Dave Nelson i Groggins Charles. Zakochałem się w Alice, boki zrywać. Nie musisz się mną martwić, Alice to skończony temat, kocham ją jako dziewczynę, ale jeszcze bardziej jako przyjaciółkę i jeśli to musi wystarczyć, pogodzę się z tym. Przeglądaj dalej rodzinne albumy a poszukiwania zostaw tym którym zależy na wyjaśnieniu prawdy a nie jej ukrywaniu.
Wysłano: 16: 10

Cytat:
EVAN HOLWELL do CZAT GRUPOWY
BTW. Rozmowa na fejsie z Grogginsem wyszła obiecująco. Podpuściłem idiotę i zacząłem najeżdżać na Alice. Ogólnie za to co o niej napisał wyłapie wpierdol i tu liczę na ciebie Jack. Ale między kolejnymi bluzgami potwierdził, że Alice jest les. Mam wrażenie, że mógł ją śledzić i chyba wie z kim się spotykała. Na ósmą jestem z nim umówiony, zobaczymy czy powie coś więcej.
Wysłano: 16: 15
 
Arthur Fleck jest offline