Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2021, 15:54   #227
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

W sumie to mam obsydian Miśku. W końcu to kamyk związany z moim znakiem zodiaku 😊 Ale możesz wbijać Pokażę Ci moją kolekcję kamyków i talizmanów
Wysłane: 16:46

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Eeee, Evan? Ale wiesz, że to są nudle Alice? Jakby chciała, byś je oglądał, to by Ci je pokazała. Wrrr Według mnie powinieneś je zostawić na miejscu.
Wysłane: 16:47

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

To nie kinkshaming, bo nie było consentu. Tylko zwykła, agresywna walka Jackie. Ale i bez tego średnio mi leży kultywowanie siły fizycznej i agresji. Zdecydowanie powinieneś rozwinąć w sobie nieco pierwiastka żeńskiego. I nikogo nie zawiodłeś głuptasie. Inb4: już gazylionowy raz Ci to piszę, ech
Wysłane: 16:48

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Hehe, owocki zawsze spoko Barnie! No i walka z hejtem również na propsie
Wysłane: 16:49

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Nie no luz Trav, ja nie umiem się długo gniewać. Nie lubię też karmić negatywnych emocji. Więc już spoko. A fotki mógł ktoś podrzucić, ale skoro to akty to raczej wygląda na normalną zawartość szafki. Inaczej jakby to były ukradkowe, wystalkowane foty.
Wysłane: 16:51

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Chals, OGAER! Nie rezygnuj z kariery z powodu sentymentalizmu. Masz talent chłopie! Alice przyznałaby mi rację. Chcesz skończyć jak moja matula? Samotna matka-malarka z małej miejscowości, ledwo spinająca budżet miesięczny? Nie krytykuję jej, bo nie trzeba mi wiele do szczęścia i bardzo ją kocham, ale skoro masz szansę się wybić, to łap życie za rogi! Pamiętaj, że większe zasoby i popularność, to także większa moc do czynienia dobra. Celebryci mają ogromny wpływ na ludzkie poglądy.
Wysłane: 16:53

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Ej, Evan, pls bez bójek. Myślałam, że już to ogarnąłeś po niedoszłej akcji z klamką. A wgle to Gogusins mówił, dlaczego uważa, że Alice jest les?
Wysłane: 16:54

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Btw. mnie jeszcze nic nie odpisał CJ
Wysłane: 16:55

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

I nie nakręcajcie kolejnego shitstormu byczki. Chals, wczoraj się prałeś, ale jeszcze Ci mało konfrontacji?
Wysłane: 16:56
 
Alex Tyler jest offline